Найдорожчі візи для українців: 1000 гривень за дозвіл на в’їзд

Дізнайтеся, які країни видають туристичні візи громадянам України за ціною авіаквитків до Європи.

Як добре тим же німцям: купив квиток, забронював готель, спланував маршрут і спокійно вирушаєш у подорож. Практично в будь-якій туристичній країні їх чекають із розкритими обіймами. І зовсім інакше для українців: хочеш покататися на лижах в Австрії – роби візу, хочеш погуляти Лондоном – будь люб’язний, отримай штамп. І добре ще, якби це було пов’язано тільки з паперовою тяганиною, так і ще ж і ціни за оформлення візи часом відверто шокують.

Ми вирішили дізнатись, які ж найдорожчі візи для українців. Відразу скажемо, ми не включали до рейтингу більшість країн Шенгену. Адже фактично консульський збір у них €35, але посольства нав’язують послуги посередників – візових центрів, яким потрібно заплатити ще €25.

 Ірландія, 650 грн.

Immigration-Ireland

Підозрюємо, серед українських туристів це зовсім не найпопулярніший напрямок, а тим, хто все-таки захоче побувати у країні замків і дощів, доведеться викласти 650 грн. за дозвіл на в’їзд. Це дорівнює €60 – офіційному консульському збору консульства Ірландії.

Є надія, що скоро для українців потрапити в Ірландію буде простіше, а, головне, дешевше. Річ у тому, що в період із липня по жовтень 2011 року ірландці провели експеримент, за умовами якого громадяни України (і ще 13 держав) могли не оформляти візу Ірландії за наявності діючої візи Великобританії. Поки що, правда, невідомо, чи буде це на постійній основі.

Але щоб відсвяткувати день святого Патріка в Ірландію варто поїхати!

Швейцарія, 660 грн.

У Швейцарії живуть багаті, навіть дуже багаті люди, тому тим, хто не може заплатити якихось 660 грн. за туристичну візу, в цій країні не місце. Напевно, так розмірковують чиновники в консульстві Швейцарії.

Українським туристам, які хочуть усе-таки побувати в “Європі в мініатюрі”, як називають Швейцарію, можна спланувати маршрут “в обхід”. Скажімо, їхати через Польщу й, відповідно, отримати польський Шенген, який обійдеться удвічі дешевше. Ну, а з шенгенською візою в’їзд на територію Швейцарії дозволений.

shutterstock_54022261Австралія, 880 грн.

Якби австралійські кенгуру знали, скільки доводиться платити туристам з далекої України за візит на Зелений континент – вони, напевно, безкоштовно фотографувалися б з українцями й катали б їхніх дітей у своїй сумці.

Це ж не жарт – 110 австралійських доларів за туристичну візу – це близько 880 грн.! Причому, як мінімум іще скільки ж потрібно буде відкласти на додаткові витрати. Річ у тому, що консульство Австралії розташоване в Москві, і якщо документи (зокрема, копію паспорта) можна відправити кур’єрською службою, то по візу вже доведеться їхати самому (паспорти кур’єрські служби не пересилають).

otvpkxutuiprhpfm-e1481623711808

Великобританія, 990 грн.

pg41oarl336987

Те, що London is a capital of Great Britain, кожен українець знає ще зі шкільної лави. Але зовсім не всі в курсі, що потрапити до цього самого Лондона можна тільки через касу консульства Великобританії, де потрібно відрахувати щонайменше 990 своїх кровно зароблених гривень.

Велика зелена жаба масово не душить українців одразу біля виходу з консульства тільки з однієї причини – британці завжди дають мінімум піврічну мультивізу. Звичайно, зовсім не факт, що ви ще отримаєте цю візу. 

США, 1100 грн.

Деякі українські туристи жартують, що абревіатуру “США” пора вже замінити на абревіатуру “ЗДВ”, що розшифровується як “занадто дорогі візи”. Справді, тим, хто хоче відкрити Америку, потрібно пристойно розщедритися – 1100 грн. як мінімум. За ці гроші можна придбати авіаквитки до Барселони й назад.

Одне добре: американці ставлять відразу п’ятирічну мультивізу, тому якоюсь мірою така ціна виправдана. Але якщо отримаєте відмову – гроші не повернуть.

heqratmmpehraggw-e1481624050596

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ

Схожі статті:

Як нас знайти

З будь-якої точки Львова ви дістанетесь до нас за 20 хвилин.

Адреса:

м. Львів, ул. Городоцька, 181/7 м. Київ вул. Глибочицька 43

Режим роботи:

Пн - Пт. 9:00 - 20:30 Сб. 9:00 - 19:30 Нд. 10:00 - 19:30

Телефон:

+38(032) 242 1315 +38(067) 675 20 06

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ
close-link

ПІДПИСАТИСЯ
close-link