Еволюція макіяжу: від Стародавнього Єгипту до наших днів

Стародавній Єгипет

Як відомо, жінки дуже давно, ще за часів Стародавнього Єгипту, зрозуміли, що макіяж грає в образі ключову роль який здатний повністю змінити зовнішність. Впродовж століть тенденції в макіяжі змінювались, але незмінним залишалося одне – його наявність на обличчях представниць прекрасної половини.

Відомий візажист Ліза Елдрідж (Lisa Eldridge) пропонує подивитися, як змінювався макіяж протягом століть, і відтворила мейк-ап, характерний для представниць прекрасної статі, починаючи від часів Клеопатри і закінчуючи нашими днями.

У Стародавньому Єгипті яскравий макіяж носили абсолютно всі, незалежно від статі, віку і класової приналежності. У Стародавній Греції ж, навпаки, яскравий мейк-ап не вітався, гречанки всього лиш наносили на обличчя тоненький шар пудри. Зате у них була досить незвичайна характерна риса – густі брови.

Стародавня Греція

2-2 (1)

Середньовічна Європа

3-1

XVI століття

4-1

В середині 16 століття аристократію від середнього класу відрізняв «важкий» рум’янець. А в 18 столітті вони любили вибілювати своє обличчя і робити акцент на губах кольору троянди.

XVIII століття

5-1

Вікторіанська епоха

6-1

Початок XX століття

7-1

Посилення ролі жінок у суспільному житті в ХХ столітті підштовхувало їх до більш сміливого і яскравого макіяжу в стилі леді-вамп.

Середина XX століття

8-1

Кінець XX століття

9-1

ХХ століття стало справжнім роздоллям для представниць прекрасної статі в плані і одягу, і макіяжу. Не було певного стилю, характерного для всіх, і жінки використовували всі види макіяжу, які можливо уявити.

XXI століття

10-2

У наші дні в тренді, так званий, нюдовий макіяж – відсутність яскравих акцентів, підкреслення природних рис обличчя і маскування недоліків.

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ

Схожі статті:

Як нас знайти

З будь-якої точки Львова ви дістанетесь до нас за 20 хвилин.

Адреса:

м. Львів, ул. Городоцька, 181/7 м. Київ вул. Глибочицька 43

Режим роботи:

Пн - Пт. 9:00 - 20:30 Сб. 9:00 - 19:30 Нд. 10:00 - 19:30

Телефон:

+38(032) 242 1315 +38(067) 675 20 06

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ
close-link

ПІДПИСАТИСЯ
close-link