Де знімали найвідоміші фільми

«Зоряні війни», «Трансформери», «Прометей» і зовсім недавній «Марсіянин» – найвідоміші з десятків фільмів, які тут знімалися. Цікавість кіношників до пустелі Ваді Рам в Йорданії не випадкова – це настільки фантастичне по красі місце, що в якісь моменти навіть сумніваєшся, що ти на нашій планеті. Божевільні кольори пісків, неба і гір, приголомшливі фактури скель і каньйонів, неймовірні марсіанські пейзажі … де ж ще могли знімати «Марсіанина»?

Можемо без перебільшення сказати, що Ваді Рам – одна з найкрасивіших місць на Землі, і кожен обов’язково повинен його побачити не тільки в кіно, але і своїми очима. У Ваді Рам ми приїхали, коли вже стемніло, тому ефект першого знайомства зі всією красою пустелі був максимальним.

 Звичайно ж, зустріч відбулася на світанку. Незважаючи на тривалу нічну зйомку кількома годинами раніше і короткий сон, дзвінок будильника в прямому сенсі викинув мене з ліжка і відправив в піски. 

Червоний колір піску і приголомшливі фігури – ось що відрізняє Ваді Рам від безлічі інших пустель, розкиданих по всьому світу. Велика частина пустелі кам’яниста, але в деяких місцях можна знайти приголомшливі дюни марсіанського кольору.

Просто погляньте на цю панораму Ваді Рам на світанку.

marsianina-snimali-krasivye-fotografii-neobychnye-fotografii_12566123

Насправді, в наш час пустеля Ваді Рам – величезний туристичний об’єкт зі своєю інфраструктурою, послугами, розвагами та навіть «готелями» і «ресторанами» в пустелі. Бедуїни виявилися досить підприємливим народом і швидко збагнули, що на такій красі можна непогано заробляти.

З того самого моменту, як ви приїдете в туристичний центр на в’їзді в пустелю, від вас не відстануть десятки місцевих гідів і провідників, вмовляючи вас відвідати найкращі й цікаві екскурсії. Хтось на верблюдах, хтось на джипах …

У пустелі існує ціла мережа накатаних доріг, які не засинає навіть по час піщаних буревіїв, настільки активний тут трафік.

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ

Схожі статті:

Як нас знайти

З будь-якої точки Львова ви дістанетесь до нас за 20 хвилин.

Адреса:

м. Львів, ул. Городоцька, 181/7 м. Київ вул. Глибочицька 43

Режим роботи:

Пн - Пт. 9:00 - 20:30 Сб. 9:00 - 19:30 Нд. 10:00 - 19:30

Телефон:

+38(032) 242 1315 +38(067) 675 20 06

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ
close-link

ПІДПИСАТИСЯ
close-link