У чому виходять заміж в різних куточках планети

Весільна сукня, до якої звикли більшість із нас, з’явилася лише у XIX столітті – завдяки королеві Вікторії. Вона була першою, хто одягнув білу сукню на церемонію одруження. А до того моменту наречені йшли до вівтаря у своїх святкових сукнях або ж у національних костюмах.

Пропонуємо вам добірку фотографій подружніх пар, які досі йдуть під вінець у колоритному традиційному вбранні. Особливо це поширено у культурах народів Азії та Африки.

Японія

db99164f9e0d507db3bf3014b86700a1

Згідно із традиціями, японські наречені мають для весілля мінімум дві сукні – білу для обрядової частини і червону для святкової.

Гана

akiboatimpressionsinstagram

У Гані весілля проходять надзвичайно яскраво. Молодята одягають святкове вбрання з тканини у кольорові смужки та з візерунками. У кожній родині ці візерунки різні.

Румунія

57877125cf181_Capture2

У румунських селах ще можна побачити автентичні весілля. Хоча Румунія й не є великою країною, у кожному її регіоні весільні традиції – різні.

Шрі Ланка

traditional-wedding-dresses-around-the-world006

На весіллях найчастіше наречена стає центром уваги, але якщо ви потрапите в Шрі Ланку, не зможете відірвати погляду радше від нареченого.

Туреччина

57877132cddc0_Capture4

Мусульманська весільна сукня схожа на європейську – тільки з довгими рукавами і з обов’язковим додатком – хустиною. Наречені тут дуже люблять фіолетові сукні.

Індія

7

В індійській культурі прийнято одягати на весілля червоні або рожеві сукні. У північних регіонах країни жінки після заміжжя ставлять собі крапку на чолі.

Шотландія

im_jessica_oh_01

Колір кілта (спідниці) нареченого відповідає кольору клану його сім’ї. Він накидає на плечі нареченої картату хустину тієї ж барви. Це означає, що дівчина тепер прийнята у його сім’ю.

 Ефіопія

10

Може, ви не знали, але Ефіопія – єдина споконвічно християнська країна на Африканському континенті. Чимала частина населення належить до Ефіопської православної церкви,тому обряд вінчання нагадує грецький.

 Індонезія

paultenyom

В Індонезії ви можете побачити найрізноманітніші весілля. Адже в цій порівняно невеликій країні живе близько 300 народів і є шість основних віросповідань.

Народи Кавказу

1468557234_1

Чоловіки-наречені на Кавказі часто одягають на весілля черкески і чіпляють на ремінь шашку, а жінки обирають білі сукні з елементами національного костюма.

Китай

stroje-slubne-z-calego-swiata-12

У Китаї весілля – це червоне свято. Білі сукні тут вважаються символом скорботи. За традицією, після укладення шлюбу наречений знімає червоне покривало з голови нареченої.

Гаваї

traditional-wedding-dresses-around-the-world013

На Гаваях, як правило, наречений одягнений у біле. Весільні костюми обох молодят прикрашені гірляндами із квітів, а нареченій ще й заквітчують голову.

Малайзія

traditional-wedding-dresses-around-the-world014

У Малайзії часто гуляють весілля за канонами ісламу. Наречені зазвичай обирають відтінки пурпурового або фіолетового кольорів, рідше – кремового.

Південна Корея

northkorea

У Південній Кореї усе популярнішими стають традиційні весілля. За стародавнім звичаєм, молодий чоловік садить дружину собі на спину і робить коло навколо столу.

Такий обряд символізує, що жінка може покластися на чоловіка.

Норвегія

222103_600

У Норвегії дівчата-наречені досі часто одягають на весілля національний костюм – «бюнад». Це ж вбрання актуальне і на хрестини, і на інші великі свята.

Балі

prewedding_bali_preweddong_bali_wedding_couple_photo_prewed_casual_49_rdebzg

На Балі одружуються по-королівськи: костюми молодят оздоблені безліччю деталей, а на їхні голови одягають хитромудрі золоті корони.

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ

Схожі статті:

Як нас знайти

З будь-якої точки Львова ви дістанетесь до нас за 20 хвилин.

Адреса:

м. Львів, ул. Городоцька, 181/7 м. Київ вул. Глибочицька 43

Режим роботи:

Пн - Пт. 09:00-20:30 Сб. 10:00-18:00 Нд. 10:00 - 18:00

Телефон:

+38(032) 242 1315 +38(067) 675 20 06

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ
close-link

ПІДПИСАТИСЯ
close-link