Таємниці життя принцеси Саудівської Аравії. Жінка, яка руйнує стереотипи мусульманського світу!

Як в казці … Життя 33-річної саудівської принцеси Аміри аль-Тавіл дійсно нагадує фантастичні успішні історії, які нам розповідали на ніч у дитинстві. Однак на шляху цієї східної красуні трапляються і перешкоди.

Аміра була одружена з саудівським принцом, але, на жаль, в січні 2014 року їхній шлюб потерпів крах. Якщо вірити засобам масової інформації, Аміра була третьою дружиною, і єдиною на той момент. У пари не було дітей, але у принца було двоє від першого шлюбу. Подейкують, що в шлюбному контракті навіть був пунктик про те, що Аміра не може мати дітей. Можливо, це і стало головною причиною розлучення.

1-33

Але Аміра аль-Тавіл, як жінка прогресивна, не впадає у відчай. Сьогодні вона активно займається громадською діяльністю, зокрема бореться за право жінок Саудівської Аравії отримувати гідну освіту, одягатися так, як їм подобається, а також керувати автомобілем.

До речі, Аміра одна з перших на батьківщині яка відмовилася від закритої традиційної сукні-Абай на користь елегантному сучасному одягу, в якому поєднується європейський шик і розкіш Сходу.

2-17

Принцеса – дівчина освічена. Вона закінчила університет Нью-Хейвена в США і отримала ступінь в галузі ділового адміністрування, а це не могло не відбитися на її світогляді.

3-15

4-15

Аміра аль-Тавіл є віце-головою ради опікунів фонду Al-Waleed bin Talal Foundation – міжнародна некомерційна організація, яка підтримує програми і проекти в боротьбі з бідністю, наслідками катастроф і підтримуючій права жінок і представників різних релігійних конфесій.

5-14

6-14

7-11

Стало відомо, що Аміра тісно дружить з відомою в Саудівській Аравії активісткою Мана аль-Шаріф, яка свого часу оприлюднила на YouTube відео, де вона керує автомобілем. В голові не вкладається, але дівчину за це на тиждень посадили в в’язницю. Аль-Тавіл визнається, що вважає аль-Шаріф просто геніальною і безстрашною жінкою.

10-11

11-7

Розумниця і красуня, що ще тут сказати! Такими не стають, такими народжуються. Завдяки таким людям, як екс-принцеса Аміра аль-Тавіл, в ХХI столітті нарешті перестануть обмежувати права жінок.

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ

Схожі статті:

Як нас знайти

З будь-якої точки Львова ви дістанетесь до нас за 20 хвилин.

Адреса:

м. Львів, ул. Городоцька, 181/7 м. Київ вул. Глибочицька 43

Режим роботи:

Пн - Пт. 9:00 - 20:30 Сб. 9:00 - 19:30 Нд. 10:00 - 19:30

Телефон:

+38(032) 242 1315 +38(067) 675 20 06

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ
close-link

ПІДПИСАТИСЯ
close-link