Цікаві факти про Таїланд

1.На тайській мові вираз «бум-бум» є пропозицією зайнятися коханням.

2.Тільки в 1913 році в країні запровадили таке поняття як «прізвище». До цього, тайці використовували тільки ім’я.
3.До Другої світової війни в Таїланді завжди віталися фразою «Ви поїли?». Після війни з’явилося привітання «sawatdee».
4.Чи знаєте ви, що слово Бангкок (назва столиці і найбільшого міста Таїланду) на тайській означає «Ангельське місто, прекрасне місто, місто – скарб. Чудова світова столиця, обдарована 9 коштовностями, місто щастя, великий і грандіозний Королівський Палац царства перевтіленого бога, подарунок Індри і будова Вішвакарман ». Ця назва офіційно занесена в Книгу рекордів Гіннесса!

Mini20-1024x627

5. У Таїланді є обов’язкова військова повинність для всіх повнолітніх чоловіків. Однак це не стосується так званих «като» (транссексуалів). Цим пунктом законодавства користується величезна кількість тайців.
6. За всю історію Таїланд ніколи не був колонізований європейськими державами.
7. Мианг Боран або Стародавнє місто – найбільший в світі музей під відкритим небом.
8. Таїланд – королівство, а король тут щось більше, ніж правитель держави. Відповідно до закону король є покровителем усіх релігій в країні, проте сам він повинен бути тільки буддистом.

1-3

9. Тайці вірять в священну душу, яка є в кожному і знаходиться в голові людини. Саме тому тут не можна доторкатися до своєї голови і тим більше чіпати чиюсь голову.

10. На всій території Тайланду налічується понад 32.5 тисяч буддистських храмів, в яких живе близько 375 тис. ченців.
11. Тайці є одними з найбільш релігійних народів Азії. Тут майже 95% населення сповідує буддизм, більше 4% – мусульманство, 1% – католицизм.
12. У Таїланді одним з найбільш шанованих тварин є білий слон. Ця тварина також є символом процвітання і благополуччя, а сам Таїланд почесно називається «країною білого слона».
13. Дивовижний факт: Король Таїланду був громадянином США і править країною настільки довго, що його навіть внесли до Книги рекордів Гіннесса.
14. За образу сім’ї монарха можна потрапити до в’язниці.
15. У Таїланді немає такого слова і поняття як «голод».
16. Рис був виведений в Таїланді ще 4 тис. років до н.е. На даний момент країна посідає перше місце в світі за обсягами експорту.

monks

17. Тайський алфавіт – один з найдовших у світі! Всього в тут налічується 72 літери (ще 8 не входять до алфавіту). На першому місці знаходиться кхмерский алфавіт.

18. Більшість населення Таїланду їздить на різному транспорті: від тук-туків (мотоциклів) і машин до саморобних візків.
19. Ходити п’яним по вулицях Таїланду не прийнято. Навіть трохи випивши ви повинні вести себе тихо і не буянити. Туристи відзначають, що тайці «під градусом» зазвичай просто сидять і посміхаються. Напевно, тому Таїланд ще називають «країною усмішок».
20. Чоловікам і жінкам не дозволено ходити з відкритим торсом. Якщо поліцейський побачить Вас в такому вигляді, то обов’язково випише штраф. Цікаво знати, що поліцейський тут має великі права і є дуже шанованою людиною.
21. Таїланд живе за власним календарем: зараз йде 2558 рік.
22. Війна у В’єтнамі зробила Таїланд головним туристичним центром свого регіону. Справа в тому, що тут були військові бази США і місця для відпочинку військових. Саме в ті часи місто Паттайя отримав звання «секс-столиці».

4

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ

Схожі статті:

Як нас знайти

З будь-якої точки Львова ви дістанетесь до нас за 20 хвилин.

Адреса:

м. Львів, ул. Городоцька, 181/7 м. Київ вул. Глибочицька 43

Режим роботи:

Пн - Пт. 9:00 - 20:30 Сб. 9:00 - 19:30 Нд. 10:00 - 19:30

Телефон:

+38(032) 242 1315 +38(067) 675 20 06

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ
close-link

ПІДПИСАТИСЯ
close-link