9 фактів про Хургаду і Єгипет

1. Практично кожен єгиптянин користується телефоном Nokia, пояснюючи це тим, що саме цей телефон ідеально підходить під час користування. Місцеві жителі люблять побавитись іграми у телефоні, тому цей апарат – найкращий вибір.
2. У Хургаді абсолютно відсутні правила дорожнього руху. Проте лежачих поліцейських там достатньо. Кожні наступні 100 метрів автомобілістів підстерігає лежачий поліцейський, до якого вже давно пристосувалися місцеві, встигаючи як слід розігнатися і пригальмувати перед ним.

img_6896-1024x768

3. Проїзд на міському транспорті становить всього 1 фунт, що прирівнюється до пляшки питної води, а де досить економно.

4. Місцеві водії автобусів побачивши іноземця-туриста відразу завищують ціну на проїзд, придумуючи масу причин для цього, коли ж місцеві деколи не платять і жодного фунта.
5. У місті безліч озброєних солдатів, які, на диво, весь час привітні та усміхнені.
6. Зірковість готелів не завжди відповідає дійсності. У звичайному двозірковому готелі сервіс може бути краще, ніж в сусідньому чотиризірковому.

04_france_exterior4_baglionihotels-com_

7. В Хургаді російська мова досить поширена і за популярністю перебуває на четвертому місці після німецької. Перше місце, зрозуміло, закріплено за арабською, друге – за англійською. Деколи навіть можна зустріти продавця, який говорить по-російськи.
8. Краса підводного ландшафту Червоного моря просто вражає і зачаровує. Тільки заради цього можна сміливо брати квиток на літак і спостерігати природну досконалість, аналог якої тільки в Карибському морі.

2214-990

9. Під час занурення можна почути плескіт води та побачити всю красу Червоного моря, а якщо добре прислухатись то можна навіть почути як рибки їдять корали.

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ

Схожі статті:

Як нас знайти

З будь-якої точки Львова ви дістанетесь до нас за 20 хвилин.

Адреса:

м. Львів, ул. Городоцька, 181/7 м. Київ вул. Глибочицька 43

Режим роботи:

Пн - Пт. 9:00 - 20:30 Сб. 9:00 - 19:30 Нд. 10:00 - 19:30

Телефон:

+38(032) 242 1315 +38(067) 675 20 06

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ
close-link

ПІДПИСАТИСЯ
close-link